Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Piotr Pytlakowski
"Wspomnienia konduktora wagonów sypialnych. Powieść osobista"
2017-02-06
Fragmenty książki w serwisie Interia.pl

 
Krzesimir Dębski
"Nic nie jest w porządku. Wołyń - moja rodzinna historia"
2017-12-19
"VIVA": Tego dnia, nazwanego po latach Krwawą Niedzielą, nacjonaliści z UPA zaatakowali Polaków zgromadzonych na mszach w kościołach. Jego rodzicom udało się ocalić z pogromów, dziadków uprowadzono i zabito. Wszelkie przejawy polskości zniszczono. Polaków na Wołyniu miało nie być. Już nigdy. Dlaczego więc tak ciągnie go w te strony? Czy wciąż rozpamiętuje rodzinną traumę? Czy wciąż czegoś szuka? Do Kisielina, z Krzesimirem Dębskim, autorem książki "Nic nie jest w porządku. Wołyń. Moja rodzinna historia" pojechała Katarzyna Przybyszewska.

 
2017-11-22
Jacek Nizinkiewicz i jego #RZECZoPOLITYCE. Gościem programu Krzesimir Dębski.

 
2017-01-27
O ranach, które nigdy się nie zagoją - Krzesimir Dębski kompozytor i autor książki "Nic nie jest w porządku" w programie Mariusza Ziomeckiego w Polsat News 2

 
2017-01-27
W dzisiejszym "Newsweeku" rozmowa z Krzesimirem Dębskim wokół "Nic nie jest w porządku. Wołyń - moja rodzinna historia"

 
2016-10-18
Dziś w Popołudniu RDC Tomasz Kwaśniewski rozmawiał z Krzesimirem Dębskim o jego najnowszej książce. Koniecznie posłuchajcie tej rozmowy!

 
2016-10-18
Polska The Times: Podczas wizyty w Kisielinie, mama nie wytrzymała i zapytała: „To dlaczego go zabiliście?” Odpowiadali: „Tak trzeba było. Takie czasy były.” Mama zapytała: „A gdyby teraz trzeba było?” Usłyszała: „To też”.

 
2016-10-17
Pytanie na Śniadanie: relacje świadków rzezi wołyńskiej, w tym rodziców Krzesimira Dębskiego, zawarte w jego książce, są wstrząsającym świadectwem ludobójstwa.

 
2016-10-16
Jedynka Polskie Radio: dwa dni temu ukazała się książka Krzesimira Dębskiego pt.

 
2016-10-13
Musiałem napisać tę książkę. Od dziecka słuchałem historii rodzinnych. Moi rodzice o wszystkim mówili... - zaczyna swoją opowieść Krzesimir Dębski. W rozmowie z Markiem Stremeckim opowiada o tragicznej historii swojej rodziny oraz o książce, która tę historię dokumentuje.

 
2016-10-13
Fragmenty książki na portalu naTemat.pl

 
2016-10-13
Krzesimir Dębski. Rocznik 1953. Wybitny kompozytor, autor wielu przebojów, gwiazda muzyki filmowej, aranżer, jazzman zanurzony w pop-współczesności. Co w zaskakujący i zdumiewający sposób łączy go z historią wołyńskiej rzezi? Jego książka „Nic nie jest w porządku” to porażająca opowieść przenosząca tragiczne losy w dzień dzisiejszy, w świat konkretu, indywidualnego przeżycia, dramatu i traumy.

 
Kapsyda Kobro
"Czekam na was, ale się nie śpieszcie. Ks. Kaczkowski (...)
Edyta Żemła
"Zdradzeni"